Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 5001 Elblag - Aalborg

18:30 Elblag
19:15 Malbork
19:55 Tczew
20:45 Gdansk Przystanek komunikacji miejskiej (nr.1911 Podwale Grodzkie) przy ul. Wały Jagiellońskie 2 (kierunek Pruszcz Gdański)
21:35 Gdynia Pl.Konstytucji, City Bus stop near Bank PKO
23:20 Slupsk dworzec PKP, ul. Hugona Kollataja
00:35 Koszalin ul.Zwyciestwa 1, near Bus Station
03:20 Szczecin Railway Station Szczecin Glowny, ul.Krzysztofa Kolumba
07:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
10:40 Rostock ZOB, Platz der Freundschaft 16, Bussteig 10
12:25 Lubeck Haltestelle Beim Retteich 12
13:40 Kiel
14:50 Schleswig
15:35 Flensburg
16:55 Kolding
17:30 Vejle
18:45 Aarhus Dw. Autobusowy, (Rutebilstation, Fredensgade 45)
20:15 Aalborg
Przewoźnik: Norma-A SIA
Rabaty: 10% Dzieci 13-18 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)
50% Dzieci 5-12 lat (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Elblag - Aarhus

Populární linky z Aarhus

Populární linky do Aarhus

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information