Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 789 Odessa - Kharkiv

Firma Ikarus
Wyjazdy: 1 Cze, 2 Cze, 3 Cze, 4 Cze, 5 Cze, 6 Cze, 7 Cze, 8 Cze, 9 Cze, 10 Cze
  1. 16:00Odessa Dworzec autobusowy, "Privoz"
  2. 17:10Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
  3. 18:25Kobleve Dworzec autobusowy, Odesskoe shosse, 4
  4. 20:25Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  5. 21:40Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  6. 22:56Beryslav Dworzec, ul. 1 Travnia, 192
  7. 00:17Novovorontsovka Dworzec, ul. Beryslavska, 2
  8. 01:32Nikopol Dworzec, ul. Elektrometallurgov 37
  9. 03:53Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
  10. 05:50Krasnohrad Dworzec autobusowy, ul. Poltavskaya, 91
  11. 07:35Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
  • Przewoźnik: Firma Ikarus
  • Informacje dodatkowe: Maksymalny dodatkowy bagaż to 1 sztuka. Zwierzęta nie są dozwolone.Rowery można przewozić za opłatą (na podstawie wcześniejszej umowy)
  • Bagaż: 1 sztuka bagażu 100х50х30 do 20 kg i bagaż podręczny 45х35х20 5 kg - bezpłatnie, dodatkowy bagaż 10%. Wózek dziecięcy i wózek inwalidzki w przypadku nieobecności dodatkowego bagażu za darmo.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation