Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Sievierodonetsk - Kolobrzeg

SV TRANS
Wyjazdy: 6 Kwi, 7 Kwi, 8 Kwi, 9 Kwi, 10 Kwi, 11 Kwi, 12 Kwi, 13 Kwi, 14 Kwi, 15 Kwi
  1. 15:30Sievierodonetsk Dworzec PKS, Khimikiv 61 pl.
  2. 16:50Bakhmut (Donetska obl.) Dworzec PKS, ul. Kosmonavtiv 5
  3. 17:10Kostiantynivka (Donetsk obl.) Dworzec autobusowy, ul. Oleksy Tykhoho 106
  4. 17:50Kramatorsk Dworzec, bulvar Mashinostroitelej 28
  5. 18:20Slaviansk Dworzec PKS, ul. Tsentralna 47
  6. 19:25Izium ul. Paromnaja 1
  7. 21:15Chuhuiv ul. Kharkovskaya 133
  8. 22:00Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
  9. 22:30Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  10. 00:40Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
  11. 02:40Lubny Dworzec PKS, pr. Volodymyrskiy 157
  12. 03:25Pyriatyn Dworzec PKS, ul. Yevropeiska 154
  13. 05:15Boryspil Dworzec, Makdonalds, ul.Kievskiy Shlyah 67
  14. 05:30Boryspil Lotnisko
  15. 05:55Kyiv Stacja metra "Kharkivska", ul. Nikolaya Bżana, 36 (pod mostem)
  16. 07:30Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  17. 09:40Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  18. 11:00Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  19. 12:30Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  20. 13:50Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  21. 17:00Uhryniv (Lvivska obl.) cło (UA-PL)
  22. 17:20Dolhobychuv cło (PL-UA)
  23. 18:40Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  24. 22:15Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  25. 01:50Olsztyn Dworzec autobusowy, plac Konstytucji 3 Maja 2A
  26. 02:40Ostroda Dworzec autobusowy , ul. Słowackiego 14
  27. 03:55Elblag Dworzec autobusowy, ul. Grunwaldzka 4
  28. 05:15Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
  29. 06:10Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji 1
  30. 08:05Slupsk PKS, ul. Jozefa Pilsudskiego 74
  31. 09:25Koszalin Dworzec, ul.Zwyciestwa 1
  32. 10:15Kolobrzeg Al. Kolejowa 6
  • Przewoźnik: SV TRANS
  • Informacje dodatkowe: Transport zebranego roweru - 200 UAH. Bilet musi zostać wydrukowany.
  • Bagaż: 1 szt. do 30 kg (80x50x50) - za darmo. Dodatkowy bagaż do 30 kg / 0,2 m² - 10% ceny biletu. Bagaż podręczny do 5 kg (60x40x20) - za darmo
  • Rabaty: 25% Dzieci 2-8 lat
    100% Dzieci 0-2 (bez miejsca)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation