• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Mariupol (Kurakhove) - Kolobrzeg

  1. 14:30Mariupol Przystanek autbusowy, pr. Budivelnykiv, 125
  2. 15:20Vuhledar ul. Trifonova 1
  3. 16:00Kurakhove Przystanek autobusowy "ATB", ul. Hrusheva, 7
  4. 16:40Selidove Dworzec, ul. Kozacka, 1, "SV-Trans"
  5. 17:15Pokrovsk (Donetska obl.) Dworzec PKS, ul. Dnipropetrovska, 1
  6. 18:40Pershotravensk (Dnipropetrovska obl.) Dworzec autobusowy, ul. Molodizhna 9
  7. 19:40Pavlohrad Dworzec PKS, Dniprovska, 115
  8. 21:10Dnipro Dworzec PKS, str. Kurchatova, 10
  9. 22:00Novomoskovsk ul. Hetmanska, 34/1, pomnik MiH
  10. 23:40Krasnohrad Dworzec PKS, ul. Poltavskaya, 91
  11. 01:10Poltava Dworzec PKS, ul. Velykotyrnivska, 7
  12. 02:50Lubny Dworzec PKS, al. Volodymyrskyi, 157
  13. 03:50Pyriatyn Dworzec PKS, ul. Yevropeiska 154
  14. 05:30Boryspil Przystanek autobusowy, McDonalds, ul. Kyivskyi shlyah, 67
  15. 06:00Hora (Boryspil) Przystanek autobusowy
  16. 06:25Kyiv Stacja metra "Kharkivska", ul. Nikolaya Bżana, 36 (pod mostem)
  17. 06:50Kyiv Dworzec PKS "Tsentralnyi", Prospekt Nauky 1 / Moskovska 3
  18. 08:15Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  19. 10:15Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  20. 11:00Berdychiv Dworzec PKS, ul. Pryvokzalna, 1-A
  21. 12:15Vinnytsia Dworzec PKS, ul. Kyiwska, 8
  22. 14:15Khmelnytskyi Dworzec PKS, Vinnytske shose, 23
  23. 16:25Ternopil Dworzec PKS, ul. Zhyvova, 7
  24. 19:10Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  25. 19:30Lviv Dworzec PKS №8, pl. Dvirtseva, 1
  • Przewoźnik: SV TRANS
  • Informacje dodatkowe: Transport zebranego roweru - 200 UAH. Mozliwa zmiana autobusu na trase.
  • Bagaż: 1 szt. do 30 kg (80x50x50) - za darmo. Dodatkowy bagaż do 30 kg / 0,2 m² - 10% ceny biletu. Bagaż podręczny do 5 kg (60x40x20) - za darmo
  • Rabaty: 25% Dzieci 2-8 lat
    100% Dzieci 0-2 lat (bez miejsca)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation