• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 000363 Kherson - Krakow - Praha

Musil Tour
Wyjazdy: 22 Lut, 23 Lut, 27 Lut, 29 Lut, 1 Mar, 5 Mar, 7 Mar, 8 Mar, 12 Mar, 14 Mar
  1. 02:30Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  2. 04:00Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 07:00Odessa Dworzec autobusowy, "Privokzalnaja", pl. Starosennaja, 1b
  4. 10:40Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  5. 14:00Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  6. 16:10Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  7. 18:50Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  8. 21:00Lviv Dworzec autobusowy, w pobliżu zapory, ul. Strijska 109
  9. 23:00Krakovets cło (UA-PL)
  10. 01:00Korczowa cło (PL-UA)
  11. 03:10Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
  12. 06:30Krakow Dworzec Autobusowy Czyżyny, ul. Medweckiego, 15
  13. 08:00Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  14. 09:30Ostrava Przystanek na żądanie
  15. 10:30Olomouc Przystanek na żądanie
  16. 12:00Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
  17. 15:00Praha Dworzec, ul. Krzizikova 4
  • Przewoźnik: Musil Tour
  • Bagaż: 1 bagaż do 25kg(30x60x80) za darmo, każdy dodatkowy 200CZK /150 UAH /20PLN
  • Rabaty: 10% Student (ISIC)
    10% Pasażer od 60 lat
    50% Dzieci 5-12 lat
    80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation