Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 000083/1 Praha - Sumy

Musil Tour
Wyjazdy: 14 Cze, 21 Cze, 28 Cze, 5 Lip, 12 Lip, 19 Lip, 26 Lip, 2 Sie, 9 Sie, 16 Sie
  1. 14:30Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  2. 17:30Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
  3. 18:30Olomouc Przystanek na żądanie
  4. 19:30Ostrava Przystanek na żądanie
  5. 21:00Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  6. 22:30Krakow Dworzec Autobusowy Czyżyny, ul. Medweckiego, 15
  7. 03:00Korczowa cło (PL-UA)
  8. 05:00Krakovets cło (UA-PL)
  9. 07:00Lviv Dworzec autobusowy, w pobliżu zapory, ul. Strijska 109
  10. 10:30Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  11. 12:30Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  12. 14:30Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  13. 16:30Pyriatyn Dworzec PKS, ul. Chervonoarmejska 154
  14. 17:30Pryluky Dworzec ul. Piryatinskaya 2
  15. 18:50Romny Dworzec ul. Horkoho 89
  16. 19:50Nedryhayliv Dworzec, ul. Schebetunov 8
  17. 21:00Sumy Dworzec autobusowy, ul. S.Bandery, 40
  • Przewoźnik: Musil Tour
  • Bagaż: 1 bagaż do 25kg(30x60x80) za darmo, każdy dodatkowy 200CZK /150 UAH /20PLN
  • Rabaty: 10% Student (ISIC)
    10% Pasażer od 60 lat
    50% Dzieci 5-12 lat
    80% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation