Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kherson - Krakow - Plzeň (5)

Lux-reisen BIS
Wyjazdy: 19 Cze, 26 Cze, 3 Lip, 10 Lip, 17 Lip, 24 Lip, 31 Lip, 7 Sie, 14 Sie, 21 Sie
  1. 06:00Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  2. 07:20Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 08:20Kobleve Dworzec autobusowy, Odesskoe shosse, 4
  4. 10:00Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
  5. 13:30Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  6. 14:50Gaisyn centrum handłowe Europejski, ul. 1Travnya 70A
  7. 15:40Nemyriv pobok skłepu ATB, ul. Gorkogo 82
  8. 16:30Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  9. 16:50Vinnytsia Dworzec autobusowy, "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
  10. 17:50Letychiv Dworzec, ul. Y.Sawickiego 1 (ul. Shevchenka)
  11. 19:00Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  12. 21:00Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  13. 22:00Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, w pobliżu Cafe/Montaż
  14. 23:10Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  15. 01:30Shehyni cło (UA-PL)
  16. 01:35Medyka cło (PL-UA)
  17. 10:25Tychy Supermarket "Tesco", ul. Towarowa, 2
  18. 11:15Bielsko-Biala Dworzec PKS, ul. Warszawska 7
  19. 11:45Cieszyn Lotos SF342, ul. Katowicka 45
  20. 12:20Frydek-Mistek Stary autobusak, Politických obětí 2238
  21. 12:40Ostrava Svinov Dworzec kolejowy, ul.Peterkova
  22. 14:15Olomouc Sladkovskeho 142/37
  23. 15:35Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
  24. 18:50Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  25. 19:55Rokycany Stacja benzynowa, Shell, E50 autostrady D5
  26. 20:10Plzeň Dworzec autobusowy, ul.Husova 90
  • Przewoźnik: Lux-reisen BIS
  • Informacje dodatkowe: Zwierzęta nie są akceptowane. Bilet można pokazać na telefonie komórkowym.
  • Bagaż: 2 sztuki (40*60*90) do 30 kg za darmo, kolejne 10% ceny biletu. Wózek dziecięcy, wózki inwalidzkie, rowery nie mogą być transportowane.
  • Rabaty: 10% Emeryci
    10% Student (ISIC)
    15% Grupa od 5 osób
    20% Dzieci 7-15
    50% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation