• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Mariupol - Sankt-Peterburg

Likhosherst S.I.
Wyjazdy: 18 Maj, 20 Maj, 22 Maj, 25 Maj, 27 Maj, 29 Maj, 1 Cze, 3 Cze, 5 Cze, 8 Cze
  1. 15:00Mariupol Dworzec PKS-2 , al. Myru, 127
  2. 16:30Berdyansk Przystanek autobusowy „Sportcomplex”, ul. Melitopolskoe shosse 22
  3. 17:30Tokmak Cafe "Nirvana", ul. Bohdana Khmelnytskoho 106
  4. 18:00Vasylivka (Zaporizska obl.) Stacja paliw "WOG", ul. 40 let Pobedy 16
  5. 19:40Zaporizhia Dworzec PKS, pr. Sobornyi, 20
  6. 21:25Dnipro Przystanek autobusowy naprzeciwko hotelu "Dnipro", Sicheslavska naberezhna, 33
  7. 23:55Kharkiv Przystanek autobusowy w pobliżu wyjścia z metra Pobedy nr 1, plac Peremohy, w pobliżu SC "Alekseevskiy"
  8. 00:25Goptovka (Kharkivska obl.) cło (UA-RU)
  9. 04:30Nehoteievka (Belgorodskij r-n) cło (RU-UA)
  10. 05:30Belgorod Dworzec, pr. Hmelnitskoho 160
  11. 07:30Kursk Stacja paliw "Lukoil № 477"
  12. 09:30Orel W pobliżu kawiarni "Karawan"
  13. 11:30Bryansk Рrzystanek autobusowy supermarket "Kalita", al. Moskowskiy, 156А
  14. 13:30Roslavl Na ringu. Czołg.
  15. 15:00Smolensk ul. Kashena, 13, hipermarket "Linia"
  16. 18:00Nevel Dworzec PKS, ul. Komsomolskaya, 43
  17. 20:00Pskov Stacja paliw "Neste" , przecięcie Leningradzkiego i Kresowskiego szos
  18. 22:00Sankt-Peterburg Stacja metra "Elektrosila", parking CH "Okay", pr. Moskovskyi, 137
  • Przewoźnik: Likhosherst S.I.
  • Informacje dodatkowe: Wjazd na Ukrainę: obywatele Ukrainy, gr. Rosja do ukraińskich krewnych z pierwszej linii pokrewieństwa, pogrzeb, skierowanie lekarskie, z pozwoleniem na pobyt. Obywatele Rosji muszą posiadać zaproszenie, polisę ubezpieczeniową od COVID oraz dokumenty potwierdzające pokrewieństwo. Wjazd do Rosji: obywatele Rosji, gr. Ukraina do krewnych-Rosjan z pierwszej linii pokrewieństwa, praca, pogrzeb, kierownictwo medyczne, z pozwoleniem na pobyt. Nie dostają się na obserwację, jeśli zdasz test COVID w ciągu 3 dni i jest negatywny. Pamiętaj, aby mieć przy sobie: zagraniczny paszport i dokumenty potwierdzające związek. Podczas lotu jest możliwe połączenie! Numer telefonu do służby celnej: Nekhoteevka +74722508515, Gaptovka +380445276363.
  • Bagaż: 1 szt. bezpłatnie, każdy następny 300RUB (100UAH)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation