• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Vinnytsia - Budapest - Praha

Grechanyuk Viktor
Wyjazdy: 15 Cze, 19 Cze, 22 Cze, 26 Cze, 29 Cze, 3 Lip, 6 Lip, 10 Lip, 13 Lip, 17 Lip
  1. 09:00Vinnytsia Dworzec PKS, ul. Kyiwska, 8
  2. 09:25Vinnytsia Dworzec PKS, "Zachodni", Khmelnytske shose, 107
  3. 11:00Khmelnytskyi Dworzec PKS, Vinnytske shose, 23
  4. 13:00Ternopil Dworzec PKS, ul. Zhyvova, 7
  5. 15:00Lviv Przystanek autobusowy, kawiarnia "Kazka" w pobliżu dworca PKS, ul. Stryiska, 109 (ul. Vernadskoho)
  6. 16:00Stryi Dworzec PKS, ul. Uspenska, 50
  7. 19:00Mukachevo Stacja paliw "UPG"
  8. 20:00Uzhgorod Dworzec PKP, ul. Stantsiina, 9
  9. 20:30Chop cło (UA-HU)
  10. 21:30Zahony cło (HU-UA)
  11. 02:00Budapest Dworzec PKS "Nepliget", Ulloi ut. 131
  12. 04:20Rajka cło (H-SK)
  13. 04:25Rusovce cło (SK-H)
  14. 04:45Bratislava Dworzec PKS "Mlynske Nivy"
  15. 05:35Brodske cło (SK-CZ)
  16. 05:40Lanzhot cło (CZ)
  17. 06:35Brno Parking blísko Dworzec PKS "Zvonarka"
  18. 09:25Praha Dworzec PKS "Florenc"
  • Przewoźnik: Grechanyuk Viktor
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt i rowerów tyłko w zdemontowanym stanie za dopłatę. Złożony wózek dziecięcy przewożony jest bezpłatnie.
  • Bagaż: 1 szt. do 30 kg (40x40x80) i bagaż podręczny do 5 kg - bezpłatnie, każdy następny bagaż od 100UAH/20PLN

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation