• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Zielona Gora - Kharkiv

P-Trans
Wyjazdy: 5 Maj, 9 Maj, 10 Maj, 11 Maj, 12 Maj, 13 Maj, 14 Maj, 15 Maj, 16 Maj, 17 Maj
  1. 08:50Zielona Gora Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
  2. 13:00Wroclaw Dworzec PKS, ul. Sucha, 1/11
  3. 15:55Katowice Dworzec PKS, ul. Sądowa, 5
  4. 17:20Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  5. 19:30Rzeszow Dworzec PKP, Plac Dworcowy, Wagabunda
  6. 22:25Medyka cło (PL-UA)
  7. 00:05Shehyni cło (UA-PL)
  8. 01:00Lviv Dworzec PKS №8, pl. Dvirtseva, 1
  9. 02:05Busk Przystanek autobusowy "Rady Miejskiej", ul. Lwowska
  10. 02:25Brody Stacja kolejowa Brody, ul. Pryvokzalna
  11. 02:45Radyvyliv Sklep "Lampochka", ul. Nevskogo
  12. 03:25Dubno Stacja paliw "WOG", przed pomnikiem "Samolot"
  13. 04:10Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  14. 05:40Novohrad-Volynskyi Dworzec PKS, ul. Shevchenka, 45
  15. 07:10Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  16. 09:10Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  17. 14:10Poltava Dworzec PKS, ul. Velykotyrnivska, 7
  18. 16:00Kharkiv Stacja metra "Yuzhny Vokzal", ul. Kotliara, 11
  • Przewoźnik: P-Trans
  • Informacje dodatkowe: Przewóz rowerów w zdemontowanym stanie i w okładce jest możliwy z dopłatą 300UAH/50PLN. Pasażer musi wydrukować bilet.
  • Bagaż: 2 bagaży (80x40x40) do 50kg za darmo, każdy dodatkowy 1kg od 2% ceny biletu

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation