• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Wroclaw - Kherson

Zesen Trans
Wyjazdy: 24 Paź, 28 Paź, 31 Paź, 4 Lis, 7 Lis, 11 Lis, 14 Lis, 18 Lis, 21 Lis, 25 Lis
  1. 09:45Wroclaw Dworzec PKS, ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  2. 11:15Opole Przystanek autbusowy, "Port Sindbad" przy ulicy Kowalczykow, 56
  3. 12:45Katowice Dworzec PKS, ul. Sądowa, 5
  4. 14:00Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  5. 17:00Rzeszow Dworzec PKS, ul. Grottgera, 1
  6. 22:25Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  7. 23:55Lviv Dworzec PKS №8, pl. Dvirtseva, 1
  8. 02:15Ternopil Dworzec PKS, ul. Zhyvova, 7
  9. 04:05Khmelnytskyi Dworzec PKS, Vinnytske shose, 23
  10. 06:40Vinnytsia Dworzec PKS, ul. Kyiwska, 8
  11. 09:55Uman Dworzec PKS, ul. Kyivska, 1
  12. 14:35Odessa Dworzec PKS, ul. Kolontaivska, 58
  13. 17:00Mykolaiv Dworzec PKS, pr. Bogoyavlenskiy, 21
  14. 18:10Kherson Dworzec PKS, ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  • Przewoźnik: Zesen Trans
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt i wózków dziecięcych jest dozwolony - warunki powinny być wcześniej określone przez przewoźnika. Transport rowerowy - 50% ceny biletu
  • Bagaż: 2 szt.do 30kg-za darmo

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation