• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Dolyna - Lodz

Fedak I.M.
Wyjazdy: 16 Paź, 17 Paź, 18 Paź, 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź
  1. 17:00Dolyna Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 1
  2. 17:30Rozhniativ Dworzec autobusowy, ul.Vitovskeho 2
  3. 17:50Broshniv Dworzec autobusowy, ul.22 sicnja 138a
  4. 18:20Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
  5. 19:35Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14а
  6. 20:45Rohatin Dworzec autobusowy, ul.Galycka 8
  7. 22:45Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  8. 00:20Krakovets cło (UA-PL)
  9. 00:30Korczowa cło (PL-UA)
  10. 03:10Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec kolejowy, ul. Żabia 40
  11. 04:00Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
  12. 06:10Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  13. 08:00Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  • Przewoźnik: Fedak I.M.
  • Bagaż: 1 szt.do 30kg bezpłatnie, każdy następny 10% ceny biletu
  • Rabaty: 10% Student
    10% Emeryci od 60 lat
    10% Dzieci 10-15 lat
    50% Dzieci 0-9 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation