Według czasu
Według ceny

Kurs Dolyna - Lodz

Wyjazdy: 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź
17:00 Dolyna Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 1
17:30 Rozhniativ Dworzec autobusowy, ul.Vitovskeho 2
17:50 Broshniv Dworzec autobusowy, ul.22 sicnja 138a
18:20 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
19:35 Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14
20:45 Rohatin Dworzec autobusowy, ul.Galycka 8
22:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
22:45 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
00:20 Krakovets cło (UA-PL)
00:30 Korczowa granica PL-UA
01:30 Stalowa Wola Dworzec autobusowy, ul.Okulickiego 3
02:10 Sandomierz ul. 11 listopada 30
03:10 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec kolejowy, ul. Żabia 40
04:00 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
06:10 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
08:00 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
Przewoźnik: Fedak I.M.
Bagaż: 10% ceny biletu
Informacje dodatkowe: kierowca: +38066 666 85 00, +38 098 377 88 78+38063 221 08 57
Rabaty: 10% Student
10% Dzieci 16-17 lat
15% Emeryci od 60 lat
25% Wojsko ATO
25% Dzieci 13-15 lat
30% Dzieci 11-12 lat
50% Dzieci 0-10 lat

Pokaż wszystkie kursy Dolyna - Lodz

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information