Według czasu
Według ceny

Kurs Khmelnytskiy - Warszawa

13:00 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
14:15 Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
14:25 Pidvolochisk Dworzec autobusowy, ul.Ternopilska 15A
15:30 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
16:40 Vyshnivets Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 4
17:35 Kremenets Dworzec autobusowy, ul.Dubenska 138
18:40 Dubno Dworzec autobusowy, ul.Zabrama 26
20:00 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
21:10 Kovel Dworzec autobusowy, bulvár L.Ukrainki 42
22:55 Yagodyn cło (UA-PL)
00:40 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
04:00 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 szt.do 50kg - za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt dozwolony tyłko ze wszystkimi dokumentami, kagancem i kupionym miejscem.

Pokaż wszystkie kursy Khmelnytskyi - Warszawa

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information