Według czasu
Według ceny

Kurs Sankt-Peterburg - Riga (19:15)

Wyjazdy: 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 31 Paź
19:15 Sankt-Peterburg Dworzec autobusowy 2, Nabereznaja Obvodnogo Kanala 36
20:00 Sankt-Peterburg Bus Station, "Baltijskiy"
22:20 Kingisepp Dworzec autobusowy
23:25 Narva Dworzec autobusowy
23:50 Sillamäe Coach Station
00:10 Johvi Dworzec autobusowy
02:05 Tartu Dworzec PKS
03:20 Valga Dworzec PKS
04:15 Valmiera Dworzec PKS
06:00 Riga Dworzec autobusowy, ul.Pragas iela 1
06:30 Riga airport Lotnisko, przystanek autobusowy
Przewoźnik: Simple Express
Bagaż: Ręczny bagaż 5 kg 45 × 35 × 20 sm, bagaż do 30 kg 70 × 30 × 55 sm
Rabaty: 50% Dzieci 5-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Sankt-Peterburg - Riga

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information