Według czasu
Według ceny

Kurs Moscow - Kishinev (13:30)

Wyjazdy: 21 Paź, 22 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 31 Paź, 1 Lis, 3 Lis
13:30 Moskva Bus Stop "Teply Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4
12:45 Otaci Urząd celny (MD)
13:25 Dondușeni Dworzec autobusowy
14:20 Drochia Dworzec autobusowy
14:55 Riscani Dworzec autobusowy, ul. Mihai Eminesku
16:45 Făleşti Dworzec autobusowy
17:55 Calaraşi Dworzec autobusowy
18:40 Străşeni Dworzec autobusowy
19:10 Chisinau Dworzec kolejowy, (Gara Feroviara)
19:15 Chisinau Bus Station, "NORD", ul. Kalia Mosilor 2/1
Przewoźnik: Transelegant - Tur
Bagaż: 1 miejsce na bagaż - 300 RUB
Rabaty: 10% Dzieci 0-10 lat

Pokaż wszystkie kursy Moskva - Chisinau

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information