Według czasu
Według ceny

Kurs 039 Hamburg - Praha

Wyjazdy: 22 Paź, 25 Paź, 29 Paź, 1 Lis, 5 Lis, 8 Lis, 12 Lis, 15 Lis, 19 Lis, 22 Lis
18:05 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
19:50 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
21:35 Hannover ZOB
22:30 Wolfsburg ZOB
23:40 Magdeburg ZOB am Hbf
01:50 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
02:20 Berlin airport Shonefeld Lotnisko "Shonefeld"
04:05 Dresden airport Lotnisko
04:30 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
06:30 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
Przewoźnik: Student Agency
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
15% Student
50% Dzieci 0-15 lat

Pokaż wszystkie kursy Hamburg - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information