Według czasu
Według ceny

Kurs 002 Praha - Napoli

Wyjazdy: Pt, Nd
15:00 Praha
18:10 Brno
18:15 Brno
20:25 Wien International Busterminal, Edbergstarsse 200 A
02:40 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
04:30 Mestre Via Cà Marcello
04:45 Venezia Tronchetto Stazione
05:35 Padova VIALE DELLA PACE
07:15 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
09:00 Firenze Piazzale Montelungo Fermata Bus
10:40 Pisa Via Pietrasantina
11:10 Livorno Piazza Dante
13:00 Roma Autostazione Tiburtina
Przewoźnik: Tourbus
Bagaż: 1 bagaż do 20kg(100x60x30) za darmo, każdy dodatkowy 6 EUR.
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Roma

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information