Według czasu
Według ceny

Kurs 129 Hamburg - Munchen (11:15)

Wyjazdy: 20 Paź, 22 Paź, 27 Paź, 29 Paź, 3 Lis, 5 Lis, 10 Lis, 12 Lis, 17 Lis, 19 Lis
11:15 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
12:25 Bergen (Celle) Harburger Straße 20, 29303
12:55 Celle Dworzec autobusowy, Trüllerstraße, 29221
14:00 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
15:30 Magdeburg ZOB am Hbf
17:30 Leipzig Hbf.,Goethestr
21:40 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
23:55 München Hbf. (in front of main station - Arnulfstraße)
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Hamburg - München

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information