• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Gomel - Koln

VISIT TOUR
Wyjazdy: 16 Kwi, 30 Kwi, 14 Maj, 28 Maj, 4 Cze, 11 Cze, 18 Cze, 25 Cze, 2 Lip, 9 Lip
  1. 07:00Gomel Dworzec PKS, pl.16,, ul.Kurcatova 1
  2. 08:25Zhlobin Dworzec PKS, ul. Urickogo
  3. 09:30Babruysk Przystanek autobusowy, ul. Pushkina, 151
  4. 12:00Minsk Central Dworzec PKS, ul. Bobruiskaya, 6
  5. 14:15Baranovichy Dworzec PKS, ul. Frolenkova
  6. 17:00Brest Dworzec PKS, ul. Ordzhonykydze, 12
  7. 21:20Warszawa Dworzec PKS "Centralna"
  8. 01:25Poznan Dworzec PKS "Rondo Rataje"
  9. 05:00Berlin airport Shonefeld Lotnisko "Shonefeld"
  10. 08:00Magdeburg ZOB am Hbf
  11. 09:10Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
  12. 10:40Hannover ZOB am HBF, Rundestraße 12
  13. 13:30Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
  14. 16:00Bremen Dworzec PKP, ZOB, Breitenweg, 13
  15. 17:20Osnabruck OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
  16. 19:00Dortmund ZOB, Steinstrasse
  17. 20:00Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
  18. 21:00Köln airport Fernbus Haltestelle Köln/Bonn Flughafen - Postbus
  • Przewoźnik: VISIT TOUR
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt zabroniony. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat przekraczania granicy, możesz na https://www.strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/8557,Koronawirus-przekraczanie-granicy.html Firma nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dokumenty, które masz przy przekraczaniu granicy. Wszelkie informacje pasażer samodzielnie ustala telefonicznie: + 48 22500 41 49 (w godzinach 9.00-16.00)
  • Bagaż: 2 szt.do (60х50х25) 50 kg-zadarmo, każdy dodatkowy kg 10 EUR

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation