Według czasu
Według ceny

Kurs 098 Mainz - Kiel (10:55)

Wyjazdy: 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź
10:55 Mainz Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
11:35 Frankfurt am Main airport Lotnisko
12:05 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
13:05 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
14:10 Siegen Berliner Straße 39
15:35 Dortmund ZOB, Steinstrasse
16:40 Munster Przystanek autobusowy, „Hafenstraße“, Friedrich-Ebert-Straße 1
18:55 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
20:45 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
22:05 Kiel ZOB
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Mainz - Kiel

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information