Według czasu
Według ceny

Kurs 516 Sozopol - Lutsk

Wyjazdy: Cz, Nd
13:00 Sozopol
13:15 Chernomorets
13:40 Burgas Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
14:00 Sarafovo Na rozwidleniu na aeroport
14:20 Pomorie
14:30 Aheloy
14:35 Ravda
14:40 Nesebar Hotel Fiesta Panorama
15:00 Slanchev Bryag
15:40 Obzor Dworzec
15:50 Byala АЗС
16:00 Kamchia skrzyżowanie Kamczyja
16:30 Varna
16:50 Saints Constantine and Helena Przy wejściu do kompleksu
16:55 Slanchev Den Przystanek autobusowy
17:10 Zlatni pyasatsi "Upravlenie", przystanek autobusowy
17:20 Kranevo "Top Market", przystanek autobusowy
17:30 Albena
17:50 Balchik
18:30 Kavarna
11:00 Chernivtsi ul. Holowna 283, przystanek trolejbusowy fabryka "Kwarc"
13:00 Chortkiv
14:00 Ternopil
17:00 Rivne
18:00 Lutsk
Przewoźnik: ODD Doris

Pokaż wszystkie kursy Sozopol - Lutsk

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information