Według czasu
Według ceny

Kurs 516 Sozopol - Lutsk

13:00 Sozopol restaurant Cherno more
13:15 Chernomorets Na autostradzie (pod mostem)
13:40 Burgas Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
14:00 Sarafovo Na rozwidleniu na aeroport
14:20 Pomorie Dworzec autobusowy w nowym mieście
14:30 Aheloy restaurant Black And White
14:35 Ravda post,restaurant Tornado
14:40 Nesebar Hotel Fiesta Panorama
15:00 Slanchev Bryag Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
15:40 Obzor Dworzec autobusowy
15:50 Byala Ctacja paliw
16:00 Kamchia skrzyżowanie Kamczyja
16:30 Varna Przystanek "Poligraphia"
16:50 Saints Constantine and Helena Przy wejściu do kompleksu
16:55 Slanchev Den Przystanek autobusowy
17:10 Zlatni pyasatsi "Upravlenie", przystanek autobusowy
17:20 Kranevo "Top Market", przystanek autobusowy
17:30 Albena Dworzec
17:50 Balchik Gas Station, "Lafi"
18:30 Kavarna route Varna - Durankulak
11:00 Chernivtsi ul. Holowna 283, przystanek trolejbusowy fabryka "Kwarc"
13:00 Chortkiv Yagolnitska str. Ctacja paliw WOG
14:00 Ternopil ul. Mykulinetska 45B, Ctacja paliw Shell
17:00 Rivne ul. Makarova 23, Shopping Center "Equator"
18:00 Lutsk ul. Chornovola 1, hospital
Przewoźnik: ODD Doris
Informacje dodatkowe: Przewoz dzieci do 3 lat jest zabroniony.

Pokaż wszystkie kursy Sozopol - Lutsk

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information