Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs san.Lisova Pisnya - Shatsk - Lviv

04:35 Haivka (Volynska oblast) "Lisova Pisnya"
04:50 Hryda (Volynska oblast) Przystanek autobusowy
05:00 Shatsk Dworzec autobusowy, ul. 50 Rokiv Peremogy 60
05:25 Zhorany Dworzec
05:50 Liuboml Dworzec, ul. Vokzalna 36
07:20 Volodymyr-Volynskyi Dworzec, ul. D. Galickogo 14
07:55 Novovolynsk Dworzec autobusowy, ul. Autobusna 4
08:45 Chervonohrad Dworzec autobusowy, ul. Sokalska 3
10:00 Zhovkva D.A. ul. Konowalca 1
10:50 Lviv ul.Bogdana Chmelnyckogo 225, AS N2
Przewoźnik: Vol-Volynske ATP-10707
Bagaż: 1 bagaż od 5-9 UAH

Pokaż wszystkie kursy Liuboml - Lviv

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information