Według czasu
Według ceny

Kurs 095 Merano - Munchen (12:00)

Wyjazdy: 18 Paź, 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź
12:00 Merano Terme
12:03 Marlengo Kellerei
12:05 Cermes Rathaus
12:15 Lana Lido
12:25 Terlano Karl-Atz-Platz
12:40 Bolzano Hotel Alpi
13:10 Chiusa Bus Station
13:25 Bressanone Dantestraße auf der Hauptstraße
13:50 Vipiteno Deutschhaus
14:25 Innsbruck Busparkplatz am Hofgarten
16:35 München ZOB
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Merano - München

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information