Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 101 Munchen - Tuningen (15:30)

15:30 München Dworzec autobusowy, Arnulfstraße 21
16:25 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
17:35 Merklingen Gewerbegebiet
18:10 Bad Urach Busbahnhof
18:20 Metzingen Outlet P5/P6
18:30 Reutlingen Hbf/ZOB
18:50 Tubingen Hbf/ZOB
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy München - Tubingen

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information