Według czasu
Według ceny

Kurs St.Petersburg - Minsk (18:00)

Wyjazdy: 29 Cze, 30 Cze, 1 Lip, 2 Lip, 3 Lip, 4 Lip, 5 Lip, 6 Lip, 7 Lip, 8 Lip
18:00 Sankt-Peterburg Dworzec 2, Nabereznaja Obvodnogo Kanala 36
20:35 Luga
23:05 Pskov
00:05 Ostrov
01:35 Opochka Dworzec autobusowy
04:40 Polotsk Dworzec, ul.Oktjabarskaha
06:10 Lepiel Dworzec autobusowy
08:50 Minsk
Przewoźnik: Minsktrans
Bagaż: 1 bagaż do 40kg (100x50x30) za darmo, każdy dodatkowy 10% ceny biletu
Rabaty: 50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Sankt-Peterburg - Minsk

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information