• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Praha - Khmilnyk

PP Koval
Wyjazdy: 28 Lut, 29 Lut, 6 Mar, 7 Mar, 13 Mar, 14 Mar, 20 Mar, 21 Mar, 27 Mar, 28 Mar
  1. 09:00Praha Dworzec, "Roztyly"
  2. 10:40Hradec Králové Terminál HD
  3. 11:10Pardubice Dworzec PKS
  4. 14:30Olomouc Dworzec PKS, ul. Sladkovského  142/37
  5. 15:40Český Těšín cło (CZ-PL)
  6. 17:00Bielsko-Biala Dworzec autobusowy, dolna płyta, ul. Warszawska
  7. 18:20Katowice ul. Piotra Skargi 6
  8. 19:50Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  9. 22:00Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
  10. 23:30Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
  11. 00:30Medyka cło (PL-UA)
  12. 02:30Shehyni cło (UA-PL)
  13. 04:10Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  14. 06:40Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  15. 09:00Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  16. 11:00Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  17. 12:15Khmilnyk Dworzec autobusowy, ul. V. Porika 7
  • Przewoźnik: PP Koval
  • Informacje dodatkowe: Jest możliwość przewoza rowerów w demontowanym stanie z dopłatą 200-500 CZK
  • Bagaż: 1szt. do 50kg(50x50x80) - darmowo, każdy następny kg - 20CZK
  • Rabaty: 10% Dzieci 13-17 lat
    10% Student (ISIC)
    10% Osoby niepełnosprawne 1 grupa
    10% Osoby niepełnosprawne 2 grupa
    50% Dzieci 7-12 lat
    80% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation