Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Autobusy Kiev - Moskva

Kup bilet na autobus Kiev – Moskva: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe z Ukraina do Rosja, Ceny przejazdu w Moskva. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Kiev do Moskva i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd z Kiev do Moskva najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
10:00 – 04:50 KievMoskva Odjazd z 10:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 04:50 do: Bus Stop "Navoyasenevskaya", Novoyasenenvsky tupik 4

18 godz. 50 min.

Trasa

Wt

13:15 – 08:10 KievMoskva Odjazd z 13:15 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 08:10 do: Bus Stop "Navoyasenevskaya", Novoyasenenvsky tupik 4

18 godz. 55 min.

Trasa

Pn, Cz

13:35 – 08:10 KievMoskva Odjazd z 13:35 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 08:10 do: Bus Stop "Navoyasenevskaya", Novoyasenenvsky tupik 4

18 godz. 35 min.

Trasa

Pn, Cz

14:20 – 07:30 KievMoskva Odjazd z 14:20 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 07:30 do: Bus Stop "Navoyasenevskaya", Novoyasenenvsky tupik 4

17 godz. 10 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

15:00 – 07:30 KievMoskva Odjazd z 15:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 07:30 do: Bus Stop "Navoyasenevskaya", Novoyasenenvsky tupik 4

16 godz. 30 min.

Trasa

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

16:00 – 07:00 KievMoskva Odjazd z 16:00 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 07:00 do: Dworzec autobusowy "Shchelkovskij", ul.Uralskaja 2, metro "Shchelkovskaja"

15 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

17:00 – 09:15 KievMoskva Odjazd z 17:00 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 09:15 do: Bus Stop "Navoyasenevskaya", Novoyasenenvsky tupik 4

16 godz. 15 min.

Trasa

Codziennie

17:40 – 12:10 KievMoskva Odjazd z 17:40 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 12:10 do: Bus Stop "Navoyasenevskaya", Novoyasenenvsky tupik 4

18 godz. 30 min.

Trasa

Pt

18:40 – 12:10 KievMoskva Odjazd z 18:40 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 12:10 do: Bus Stop "Navoyasenevskaya", Novoyasenenvsky tupik 4

17 godz. 30 min.

Trasa

Pt

19:20 – 13:10 KievMoskva Odjazd z 19:20 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 13:10 do: Bus Stop "Teply Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4

17 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

19:20 – 13:10 KievMoskva Odjazd z 19:20 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 13:10 do: Bus Stop "Teply Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4

17 godz. 50 min.

Trasa

Codziennie

20:25 – 13:00 KievMoskva Odjazd z 20:25 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 13:00 do: Dworzec Krasnogvardiejskaya, ul. Orekhovyi boulevard 24

16 godz. 35 min.

Trasa

Codziennie

20:25 – 13:30 KievMoskva Odjazd z 20:25 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 13:30 do: Dworzec Krasnogvardiejskaya, ul. Orekhovyi boulevard 24

17 godz. 5 min.

Trasa

Codziennie

20:35 – 12:40 KievMoskva Odjazd z 20:35 od: Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3 Przyjazd do 12:40 do: Bus Stop "Navoyasenevskaya", Novoyasenenvsky tupik 4

16 godz. 5 min.

Trasa

Codziennie

21:00 – 13:30 KievMoskva Odjazd z 21:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 13:30 do: Dworzec Krasnogvardiejskaya, ul. Orekhovyi boulevard 24

16 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

21:00 – 13:00 KievMoskva Odjazd z 21:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 13:00 do: Dworzec Krasnogvardiejskaya, ul. Orekhovyi boulevard 24

16 godz. 0 min.

Trasa

Codziennie

21:20 – 15:00 KievMoskva Odjazd z 21:20 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 15:00 do: Bus Stop "Teply Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4

17 godz. 40 min.

Trasa

Śr, Pt, Nd

21:20 – 14:50 KievMoskva Odjazd z 21:20 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 14:50 do: Bus Stop "Teply Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4

17 godz. 30 min.

Trasa

Śr, Pt, Nd

21:20 – 14:50 KievMoskva Odjazd z 21:20 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 14:50 do: Bus Stop "Teply Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4

17 godz. 30 min.

Trasa

Śr, Pt, Nd

21:20 – 15:00 KievMoskva Odjazd z 21:20 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 15:00 do: Bus Stop "Teply Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4

17 godz. 40 min.

Trasa

Śr, Pt, Nd

21:30 – 11:30 KievMoskva Odjazd z 21:30 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 11:30 do: Bus Stop "Teply Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4

14 godz. 0 min.

Trasa

Wt, Cz, Sb

21:35 – 14:50 KievMoskva Odjazd z 21:35 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 14:50 do: Bus Stop "Teply Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4

17 godz. 15 min.

Trasa

Śr, Pt, Nd

21:35 – 14:50 KievMoskva Odjazd z 21:35 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 14:50 do: Bus Stop "Teply Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4

17 godz. 15 min.

Trasa

Śr, Pt, Nd

21:35 – 15:00 KievMoskva Odjazd z 21:35 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 15:00 do: Bus Stop "Teply Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4

17 godz. 25 min.

Trasa

Śr, Pt, Nd

21:35 – 15:00 KievMoskva Odjazd z 21:35 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 15:00 do: Bus Stop "Teply Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4

17 godz. 25 min.

Trasa

Śr, Pt, Nd

22:00 – 11:30 KievMoskva Odjazd z 22:00 od: Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32 Przyjazd do 11:30 do: Bus Stop "Teply Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4

13 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Cz, Sb

Trasa na mapie

Jak z Kiev szybko dojechać do centrum Moskva w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Kiev oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Moskva. Czas wpodróży: czas podróży z Ukraina do Rosja, odległośc w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information