Według czasu
Według ceny

Kurs Praha - Odessa

07:00 Karlovy Vary Terminal, Zapadni 1793/2a
09:00 Praha
12:10 Brno
14:10 Frydek-Mistek Dworzec
17:30 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
20:30 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
23:00 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
03:50 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
05:50 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
08:50 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
10:50 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
14:30 Uman
19:00 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
19:30 Odessa Dworzec "Privokzalnaja", ul. Starosennaja 1
Przewoźnik: OOO Turist
Informacje dodatkowe: Przewóz malych psów w klatce, ze wszystkimi dokumentami - dozwolony za dopłate.

Pokaż wszystkie kursy Karlovy Vary - Odessa

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information