Według czasu
Według ceny

Kurs 878 Khmelnytskiy - Pochaiv

Wyjazdy: 24 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 31 Paź, 2 Lis, 3 Lis, 4 Lis
08:10 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
09:15 Starokostiantyniv Dworzec autobusowy, ul.Knjazja Ostrovskoho 2
09:41 Velykiy Chernyatyn Przystanek na żądanie
09:51 Antoniny Przystanek na żądanie
10:05 Antoniny Dworzec
10:36 Volytsya-Polyova Przystanek na żądanie
10:51 Korovye Przystanek na żądanie
11:00 Teofipol (Khmelnitska obl.) Dworzec, ul.Shchorsa 23
11:23 Denysivka (Khmelnytska obl.) Przystanek na żądanie
11:45 Bilogirya (Khmelnytska obl.) Dworzec
12:15 Yampil (Khmelnitska obl.) Przystanek na żądanie
12:41 Katerynivka (Ternopilska obl.) Przystanek na żądanie
13:15 Kremenets Dworzec autobusowy, ul.Dubenska 138
13:40 Pochaiv Dworzec
Przewoźnik: Podillya Tour

Pokaż wszystkie kursy Khmelnytskyi - Pochaiv

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information