Według czasu
Według ceny

Kurs 879 Pochaiv - Khmelnitskiy

Wyjazdy: 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź
14:15 Pochaiv Dworzec
14:40 Kremenets Dworzec autobusowy, ul.Dubenska 138
15:06 Katerynivka (Ternopilska obl.) Przystanek na żądanie
15:40 Yampil (Khmelnitska obl.) Przystanek na żądanie
16:10 Bilogirya (Khmelnytska obl.) Dworzec
16:16 Denysivka (Khmelnytska obl.) Przystanek na żądanie
16:26 Korovye Przystanek na żądanie
16:50 Teofipol (Khmelnitska obl.) Dworzec, ul.Shchorsa 23
17:16 Volytsya-Polyova Przystanek na żądanie
17:35 Antoniny Dworzec
17:41 Antoniny Przystanek na żądanie
17:56 Velykiy Chernyatyn Przystanek na żądanie
18:20 Starokostiantyniv Dworzec autobusowy, ul.Knjazja Ostrovskoho 2
19:10 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
Przewoźnik: Podillya Tour

Pokaż wszystkie kursy Pochaiv - Khmelnytskyi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information