Według czasu
Według ceny

Kurs A03 Ukraine - Poland - Lecce

Wyjazdy: 17 Paź, 20 Paź, 24 Paź, 27 Paź, 3 Lis, 7 Lis, 10 Lis, 14 Lis, 17 Lis, 21 Lis
07:00 Cherkasy Dworzec PKS (nowy), ul. Smilyanska 166A
07:15 Cherkasy Dworzec PKP, ul. Krupskoj 1
11:00 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
13:10 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
16:20 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
17:45 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
22:35 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
08:30 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
09:30 Pulawy Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
10:45 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
11:30 Skarzysko-Kamienna Przystanek miedzynarodowy nr 6 obok Dw.PKP
12:15 Kielce Dworzec autobusowy
12:45 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
15:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
16:00 Chorzow Stacja paliw, DTS 55, pomiedzy salonami Ford i Toyota
16:30 Tychy Hotel “Tychy”
17:00 Pszczyna Parking przy hotelu „IMPERIUM”, ul. Bielska 54
17:30 Bielsko-Biala Dworzec autobusowy, dolna płyta, ul. Warszawska
18:10 Cieszyn Stacja paliw ARGE, ul. Graniczna
00:59 Maribor Dworzec, ul. Mlinska 1
01:45 Celje stacja benzynowa LOPATA (przy zjeździe Celje Zachód)
02:45 Ljubljana Dw.Autobusowy, Trg Osvobodilne Fronte 4, st.28
04:00 Gorizia Piazzale Martiri della Liberta d’Italia
06:00 Padova Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
06:30 Ferrara Dworzec kolejowy, Viale Casellina
07:00 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
08:00 Ravenna Via Aldo Moro, Autostazione
08:45 Cesena Dworzec kolejowy, Via Europa
09:15 Rimini Via A. Fada ( centro studi )
10:45 Ancona Dworzec kolejowy, Piazza Rosetti
11:30 Civitanova Marche Stacja paliw Esso, Via Silvio Pellico 46
12:15 San Benedetto del Tronto Dworzec PKS, Via Antonio Gramesci
13:30 Pescara Dworzec kolejowy, Piazza Vittoria
14:45 Termoli Dworzec kolejowy, Piazza Garibaldi
15:45 Foggia Autostazione Piazzale on Vincenzo Russo
18:00 Bari Staz. FS-Via G.Capruzzi
19:00 Taranto Dworzec kolejowy, Piazza Liberta
20:15 Brindisi Dworzec kolejowy
21:00 Lecce Parking na wprost hotelu Tiziano
Przewoźnik: Agat/Mykolayivske ATP-14627/Prykarpatskyy Express/Volodymeretstransservis/Eurolines-Mądeltrans
Bagaż: 2 szt.do 30kg 90x75x25cm za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest zabroniony.
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Student (ISIC)
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Dzieci 6-12 lat
50% Dzieci 0-6 lat

Pokaż wszystkie kursy Cherkasy - Lecce

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information