Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Praha - Zaporizhzhya

08:30 Praha
09:35 Mlada Boleslav Dworzec, tř. Václava Klementa 1459
10:40 Liberec Dworzec, ul.Vaňurova 885/5
14:55 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
18:30 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
21:00 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
23:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
00:30 Dorohusk CLO POL-UKR
01:30 Yagodyn cło (UA-PL)
03:00 Kovel
05:35 Sarny (Rivnenska obl.) Dworzec autobusowy, ul. Belgorodska 39
08:00 Korosten Dworzec
10:25 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
11:00 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
14:30 Cherkasy
16:40 Kirovohrad
19:10 Pyatikhatky (Dnipropetrovska obl.)
21:00 Dnipro
22:40 Zaporizhia Dworzec, Soborniy ave., 20
Przewoźnik: Lines Polissya
Bagaż: 1 bagaż do 25kg(30x60x80) za darmo, każdy dodatkowy 10 USD

Pokaż wszystkie kursy Praha - Zaporizhia

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information