Według czasu
Według ceny

Kurs 732 Khmelnytskyy - V.Karabchyev - Gorodok

Wyjazdy: 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 31 Paź, 1 Lis, 2 Lis
12:25 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
12:35 Khmelnytskyi Dworzec 2, ul. Shevchenka 66
12:48 Khmelnytskyi Kamyanetskaya
12:56 Skarzhentsi, Khmelnytska obl Przystanek na żądanie
13:07 Antonivtsi (Khmelnitska obl.) Przystanek na żądanie
13:14 Pravdivka (Khmelnitska obl.) Przystanek na żądanie
13:31 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Dworzec autobusowy
13:45 PIlniy Oleksinets, Hmelnitska obl Przystanek na żądanie
13:58 Zhyshcynytsi Przystanek na żądanie
14:10 Gorodok, Hmelnitska obl Dworzec
14:22 Lisovody Przystanek na żądanie
14:26 Velyka Yaromyrka Przystanek na żądanie
14:32 Zavadyntsi (Хмельницька обл.) Przystanek na żądanie
14:39 Syrvatintsi Przystanek na żądanie
14:47 Skipche Przystanek na żądanie
15:00 Velykyi Karabychiiv Dworzec
15:19 Velyka Levada Przystanek na żądanie
15:25 Kupyn Przystanek na żądanie
15:28 Stara Pisochna Przystanek na żądanie
15:32 Papirnya (Khmelnitska obl.) Przystanek na żądanie
15:46 Gorodok, Hmelnitska obl Dworzec
Przewoźnik: Podillya Tour
Informacje dodatkowe: ВХ 3089 АМ, ВХ 0370 ВО, ВХ 8841 АС

Pokaż wszystkie kursy Khmelnytskyi - Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information