• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 732 Khmelnytskyi - V.Karabychiiv - Gorodok

Podillya Tour
Wyjazdy: 23 Wrz, 24 Wrz, 25 Wrz, 26 Wrz, 27 Wrz, 28 Wrz, 29 Wrz, 30 Wrz, 1 Paź, 2 Paź
  1. 12:25Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  2. 12:35Khmelnytskyi Dworzec 2, ul. Shevchenka 66
  3. 12:48Khmelnytskyi Kamyanetskaya
  4. 12:56Skarzhentsi, Khmelnytska obl Przystanek na żądanie
  5. 13:07Antonivtsi (Khmelnitska obl.) Przystanek na żądanie
  6. 13:14Pravdivka (Khmelnitska obl.) Przystanek na żądanie
  7. 13:31Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Dworzec autobusowy
  8. 13:45PIlniy Oleksinets (Khmelnytska obl.) Przystanek na żądanie
  9. 13:58Zhyshcynytsi Przystanek na żądanie
  10. 14:10Gorodok (Khmelnytska obl.) Dworzec
  11. 14:22Lisovody Przystanek na żądanie
  12. 14:26Velyka Yaromyrka Przystanek na żądanie
  13. 14:32Zavadyntsi (Khmelnytska obl.) Przystanek na żądanie
  14. 14:39Syrvatintsi Przystanek na żądanie
  15. 14:47Skipche Przystanek na żądanie
  16. 15:00Velykyi Karabychiiv Dworzec
  17. 15:19Velyka Levada Przystanek na żądanie
  18. 15:25Kupyn Przystanek na żądanie
  19. 15:28Stara Pisochna Przystanek na żądanie
  20. 15:32Papirnya (Khmelnitska obl.) Przystanek na żądanie
  21. 15:46Gorodok (Khmelnytska obl.) Dworzec

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation