Według czasu
Według ceny

Kurs Dnipro-Vinnytsia-Szczecin

11:00 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
13:10 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
14:30 Pidvolochisk Dworzec autobusowy, ul.Ternopilska 15A
15:30 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
17:50 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
20:20 Krakovets cło (UA-PL)
20:20 Korczowa granica PL-UA
22:00 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
00:40 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
02:40 Kielce ul. Czarnowska 12
04:20 Piotrkow Trybunalski Dworzec kolejowy, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
05:20 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
08:20 Torun ul. Dąbrowskiego 26
09:20 Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
13:20 Szczecin Dworzec autobusowy, Plac Grodnicki 1
Przewoźnik: Grechanyuk Viktor
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt i rowerów w zebranym stanie jest dozwolony za dopłatę
Rabaty: 10% Studenti poniżej 26 roku życia
10% Emeryci
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Vinnytsia - Szczecin

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information