Według czasu
Według ceny

Kurs Kiev-Gdansk

Wyjazdy: 26 Paź, 28 Paź, 2 Lis, 4 Lis, 9 Lis, 11 Lis, 16 Lis, 18 Lis, 23 Lis, 25 Lis
15:59 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
16:00 Kiev ul. S. Petlyury (Komiterna) 20A. of. 2.
18:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
19:30 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
20:55 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
22:05 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
23:15 Kovel Dworzec autobusowy, bulvár L.Ukrainki 42
02:15 Yagodyn cło (UA-PL)
02:20 Dorohusk cło (PL-UA)
04:00 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
07:00 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
12:55 Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
Przewoźnik: Universe/EWHD
Bagaż: Bagaż do 50kg - bezpłatnie , każdy następny - 20 PLN
Informacje dodatkowe: Zmiana daty odjazdu - 10 PLN.
Rabaty: 10% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Gdansk

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information