Według czasu
Według ceny

Kurs Gdansk-Kiev

Wyjazdy: 21 Paź, 23 Paź, 28 Paź, 30 Paź, 4 Lis, 6 Lis, 11 Lis, 13 Lis, 18 Lis, 20 Lis
15:00 Gdansk Dworzec autobusowy, ul.3 Maja 12
21:10 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
23:59 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
02:40 Dorohusk cło (POL-UKR)
04:40 Yagodyn cło (UA-PL)
05:50 Kovel Dworzec autobusowy, bulvár L.Ukrainki 42
07:00 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
08:10 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
09:55 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
11:35 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
14:25 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: Universe/EWHD
Bagaż: Bagaż do 50kg - bezpłatnie , każdy następny - 20 PLN
Informacje dodatkowe: Zmiana daty odjazdu - 10 PLN.
Rabaty: 10% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Gdansk - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information