Według czasu
Według ceny

Kurs Kiev - Kryvoi Rog (09:00) (5)

Wyjazdy: 24 Lis, 1 Gru, 8 Gru, 15 Gru, 22 Gru, 29 Gru, 5 Sty, 12 Sty, 19 Sty, 26 Sty
09:00 Kiev Dworzec PKP "Kiev", pobliżu restauracji "Drova", pl. Vokzalnaia 2
09:15 Kiev airport Zhulyany Terminal A
09:20 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
09:30 Kiev Metro Charkivska
09:45 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
10:00 Boryspil Sil'po market
12:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
12:30 Smila Przystanek autobusowy "Na Pushke"
14:00 Kropyvnytskyi Dworzec, "Rybak"
16:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
Przewoźnik: Kryvorozhskiy Express
Bagaż: 1 bagaż do 20kg za darmo, każdy dodatkowy 50 UAH

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Kryvyi Rih

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information