Według czasu
Według ceny

Kurs Kiev - Kryvoi Rog (16:00) (5)

Wyjazdy: 27 Paź, 3 Lis, 10 Lis, 17 Lis, 24 Lis, 1 Gru, 8 Gru, 15 Gru, 22 Gru, 29 Gru
16:00 Kiev Dworzec PKP "Kiev", pobliżu restauracji "Drova", pl. Vokzalnaia 2
16:15 Kiev airport Zhulyany Terminal A
16:20 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
16:30 Kiev Metro Charkivska
16:45 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
17:00 Boryspil Sil'po market
19:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
19:30 Smila Przystanek autobusowy "Na Pushke"
21:00 Kropyvnytskyi Dworzec, "Rybak"
23:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
Przewoźnik: Kryvorozhskiy Express
Bagaż: 1 bagaż do 20kg za darmo, każdy dodatkowy 50 UAH

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Kryvyi Rih

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information