• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Wroclaw - Kamianets-Podilskyi

MEGA TRANS
Wyjazdy: 20 Paź, 23 Paź, 27 Paź, 30 Paź, 3 Lis, 6 Lis, 10 Lis, 13 Lis, 17 Lis, 20 Lis
  1. 18:30Wroclaw Dworzec Autobusowy, ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  2. 20:00Opole Dworzec Autobusowy, ul. 1 Maja, 4
  3. 22:00Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  4. 23:30Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  5. 04:10Korczowa cło (PL-UA)
  6. 05:55Krakovets cło (UA-PL)
  7. 07:20Lviv Dworzec kolejowy, parking, pl. Dvorcova 1
  8. 09:45Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  9. 10:25Terebovlya Dworzec autobusowy, ul.Knjazja Vasylka 75
  10. 11:30Chortkiv Dworzec autobusowy , ul.Kopycinесka 15
  11. 12:15Borschiv Dworzec, ul. Y.Kondryi 13
  12. 13:45Kamianets-Podilskiy Dworzec autobusowy, ul.Knjaziv Koriatovicej 19
  • Przewoźnik: MEGA TRANS
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierzęt w pojemniky ze wszystkimi dokumentami.Rowery i inne niestandardowe bagaż-300UAH albo 50PLN
  • Bagaż: 1 szt.do 20kg(60x40x20)+bagaż podręczny do 5kg - bezpłatnie, każdy następny 20PLN
  • Rabaty: 10% Osoby niepełnosprawne
    10% Emeryci
    10% Dzieci 13-18 lat
    10% Student
    50% Dzieci 0-5 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation