• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Zielona Gora - Kyiv - Zaporizhzhia

Eastern European Travel
Wyjazdy: 26 Wrz, 28 Wrz, 29 Wrz, 30 Wrz, 1 Paź, 2 Paź, 3 Paź, 5 Paź, 6 Paź, 7 Paź
  1. 08:05Zielona Gora Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
  2. 09:05Sulechów Przystanek autobusowy, ul. Odrzanska 3
  3. 09:55Wolsztyn Przystanek autobusowy, ul. Dworcowa, 13 (naprzeciwko Biedronki)
  4. 10:35Grodzisk Wielkopolski Petrol station "Orlen", ul.Rakoniewicka 33
  5. 11:55Poznan Dworzec PKS, ul. Stanislawa Matyi, 2
  6. 13:35Konin Terminal autobusowy przy dworcu PKP, ul. Kolejowa, 1
  7. 15:25Lodz Dworzec PKP "Kaliska", ul.Karolewska, 55 (przed wejściem głównym)
  8. 16:05Lodz Dworzec PKS "Łódź Fabryczna", plac Sałacińskiego, 1
  9. 18:00Warszawa airport Chopina Zwirki i Wigury, 1
  10. 18:20Warszawa Dworzec PKP "Wschodni", ul. Lubelska, 16
  11. 21:30Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, 6
  12. 00:30Hrebenne cło (PL-UA)
  13. 02:55Rava Ruska cło (UA-PL)
  14. 04:55Lviv Płatny parking przy pizzerii "Pizza 0-24", ul. Chernivetska, 21 (dworzec PKP)
  15. 05:40Lviv ul. Europeyska, 1, Pidriasne
  16. 08:05Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  17. 11:00Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  18. 14:00Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  • Przewoźnik: Eastern European Travel
  • Informacje dodatkowe: Bilet można pokazać na telefonie komórkowym. Przewóz zwierząt jest możliwy - musisz kupić bilet ze zniżką «Zwierzę». Zmiana terminu podróży - co najmniej 24 godziny przed odjazdem, za dod. opłatą - 100 UAH.
  • Bagaż: 1 szt. do 30 kg. a rozmiar (D+S+W) nie więcej niż 170 cm - za darmo, każdy następny kg. - 1 PLN / 5 UAH. Bagaż podręczny do 5 kg. - za darmo. Przewóz rowerów jest możliwy - w stanie rozmontowanym, jeśli w bagażniku jest wolne miejsce - sprawdź cenę z kierowcą.
  • Rabaty: 50% Zwierzęta

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation