• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Zielona Gora - Kyiv

Wyjazdy: 19 Lip, 20 Lip, 21 Lip, 22 Lip, 23 Lip, 24 Lip, 25 Lip, 26 Lip, 27 Lip, 28 Lip
08:05 Zielona Gora ul. Dworcowa 1
09:05 Sulechów Dworzec PKS, ul. PCK 10
09:55 Wolsztyn Dworzec PKS, ul. Dworcowa 1
10:35 Grodzisk Wielkopolski Przystanek autobusowy przy dworcu PKP", ul. Kolejowa 7
11:25 Poznan airport ul. Bukowska 285
11:55 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
13:35 Konin Terminal autobusowy przy dworcu PKP
15:25 Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
18:00 Warszawa airport Chopina Zwirki i Wigury 1
19:15 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
22:00 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
00:30 Budomierz cło (PL-UA)
02:55 Hrushiv cło (UA-PL)
04:55 Lviv W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21 (Dworzec kolejowy)
08:05 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
11:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
14:25 Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: Eastern European Travel
Bagaż: 1szt.do 30 kg(długość + szerokość + wysokość nieprzekraczającej 170 cm - za darmo,dalej 1 PLN za kg
Informacje dodatkowe: Transport zwierząt jest możliwy. Za zmianę daty oplata. Przewóz rowerów tyłko w zdemontowanym stanie.
Rabaty: 10% Młodzież od 13-26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Zielona Gora - Kyiv

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation