Według czasu
Według ceny

Kurs 372 Cherkasy - Kiev - Praha - Plzen

Wyjazdy: 24 Lis, 1 Gru, 8 Gru, 15 Gru, 22 Gru, 29 Gru, 5 Sty, 12 Sty, 19 Sty, 26 Sty
06:30 Cherkasy Dworzec,  ul. V.Lozheshnikova 7
10:20 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
12:25 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
15:15 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
18:50 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
21:15 Krakovets cło (UA-PL)
21:20 Korczowa granica PL-UA
01:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
03:05 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8
05:45 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1/11
07:10 Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa
08:55 Zawidow cło (PL-CZ)
09:00 Habartice cło
09:55 Liberec Dworzec, ul.Vaňurova 885/5
10:45 Mlada Boleslav Dworzec autobusowy, tř. Václava Klementa 1459
11:55 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
13:20 Plzeň Dworzec autobusowy, ul.Husova 90
Przewoźnik: SVD Trans
Bagaż: 1 bagaż do 30kg(50x50x80) za darmo, każdy dodatkowy 20 UAH.
Rabaty: 10% Student (ISIC)
10% Student (Euro26)
10% Grupa od 6 osób
20% Dzieci 10-15 lat
50% Dzieci 4-10 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Cherkasy - Plzeň

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information