Według czasu
Według ceny

Kurs Czestochowa - Amsterdam

Wyjazdy: 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis
15:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:45 Chorzow Stacja Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory
16:40 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
16:50 Zabrze Pl. Warszawski
17:15 Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:25 Pyskowice Dworzec autobusowy, Rynek
17:35 Toszek Przystanek PKS, ul. Tarnogórska
17:45 Strzelce Opolskie Hotel "Leśny"
18:15 Opole parking przy ul. 1 Maja, róg ul. S. Dubois
20:00 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
21:15 Legnica Stacja Paliw ORLEN, Javorzynska 238
21:40 Lubin przystanek komunikacji miejskiej, przecięcie M.Skłodowskiej-Curie/sk. z Kościuszki
22:00 Polkowice Dworzec autobusowy, ul. Młyńska
22:40 Nowa Sol ul. Zjednoczenia 19
23:30 Zielona Gora Dworzec, ul. Ułańska 5
23:55 Krosno Odrzańskie Dworzec PKS, ul. Arianska 2
01:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
05:30 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
06:20 Tostedt Kaufhaus BADE
07:15 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
08:15 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
09:00 Leer Zentral Omnibusbahnhof stan.1A
10:05 Groningen Central Station,Eurolines Bus stop
12:35 Amsterdam Eurolines Coach Station Duivendrecht Stationsplein
Przewoźnik: EST LOREK/EWHD
Bagaż: 1 bagaż do 25kg - za darmo

Pokaż wszystkie kursy Katowice - Amsterdam

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation