Według czasu
Według ceny

Kurs Czestochowa - Amsterdam

Wyjazdy: 22 Wrz, 23 Wrz, 25 Wrz, 26 Wrz, 27 Wrz, 28 Wrz, 29 Wrz, 30 Wrz, 2 Paź, 3 Paź
15:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
15:45 Chorzow Stacja Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory
16:40 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
16:50 Zabrze Pl. Warszawski
17:15 Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:25 Pyskowice Dworzec autobusowy, Rynek
17:35 Toszek Przystanek PKS, ul. Tarnogórska
17:45 Strzelce Opolskie Hotel "Leśny"
18:15 Opole parking przy ul. 1 Maja, róg ul. S. Dubois
20:00 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1/11
21:15 Legnica Stacja Paliw ORLEN, Javorzynska 238
21:40 Lubin przystanek komunikacji miejskiej, przecięcie M.Skłodowskiej-Curie/sk. z Kościuszki
22:00 Polkowice Dworzec autobusowy, ul. Młyńska
22:40 Nowa Sol ul. Zjednoczenia 19
23:30 Zielona Gora Dworzec, ul. Ułańska 5
23:55 Krosno Odrzańskie Dworzec PKS, ul. Arianska 2
01:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
05:30 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
06:20 Tostedt Kaufhaus BADE
07:15 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
08:15 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
09:00 Leer Zentral Omnibusbahnhof stan.1A
10:05 Groningen Central Station,Eurolines Bus stop
12:35 Amsterdam Eurolines Coach Station Duivendrecht Stationsplein
Przewoźnik: EST LOREK/EWHD
Bagaż: 1 bagaż do 25kg - za darmo

Pokaż wszystkie kursy Katowice - Amsterdam

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information