Według czasu
Według ceny

Kurs 539 Praha - Košice (06:00)

Wyjazdy: 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź
06:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
08:45 Brno Dworzec PKS, u hotelu Grand
11:15 Trenčín Dworzec autobusowy
12:30 Žilina Dworzec autobusowy
13:45 Ružomberok Dworzec autobusowy
15:05 Poprad Dworzec autobusowy
16:30 Prešov Dworzec autobusowy
17:05 Košice Dworzec, Stanicne nam. 9
Przewoźnik: Student Agency
Rabaty: 15% Dzieci 0-15 lat
15% Student (ISIC)
15% Student (Euro26)

Pokaż wszystkie kursy Praha - Košice

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information