• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Moskva - Kryvyi Rih (16:40)

FOP Soloviova L.A.
Wyjazdy: 25 Lut, 26 Lut, 27 Lut, 28 Lut, 29 Lut, 2 Mar, 3 Mar, 4 Mar, 5 Mar, 6 Mar
  1. 16:40Moskva Stacja metra "Annino", parking "Galery Atlantis", Аutostradą Varshavske 160
  2. 19:00Tula Dworzec autobusowy, Lenina 94
  3. 21:00Orel Dworzec autobusowy, ul. Avtovokzalnaja 1
  4. 23:00Kursk Dworzec autobusowy, ul. 50 let Oktiabria 114
  5. 01:00Belgorod Dworzec, pr.Hmelnitskoho 160
  6. 01:50Nehoteievka (Belgorodskij r-n) cło (RU-UA)
  7. 01:55Goptovka cło (UA-RU)
  8. 04:00Kharkiv Stacja metra, "Kholodna Gora"
  9. 06:00Novomoskovsk ul. Suchkova 9
  10. 07:00Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
  11. 08:00Dniprodzerzhynsk plac Pryvokzalna 10
  12. 09:00Kryvyi Rih Dworzec autobusowy, Dnepropetrovskoe Shose 1a
  • Przewoźnik: FOP Soloviova L.A.
  • Informacje dodatkowe: Mercedes Sprinter - 8 seats.Przewóz rowerów jest zabroniony. Przewoz zwierząt dozwolony (każdy wypadek rozpatrywany indywidualnie)
  • Bagaż: 2 bagaż do 25kg za darmo

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation