• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Pavlohrad - Poznan

Wyjazdy: 20 Sie, 21 Sie, 22 Sie, 23 Sie, 24 Sie, 25 Sie, 26 Sie, 27 Sie, 28 Sie, 29 Sie
05:30 Pavlohrad Dworzec PKS, Dniprovska 115
06:50 Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
07:30 Dniprodzerzhynsk Dworzec PKS, ul. Loktukhova 3
09:40 Kremenchuk Dworzec PKS, Vorovskogo 32/6, (Teatralna)
14:10 Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
16:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
18:05 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
19:30 Rivne ul. Kievska 40, przy PKS
20:45 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
22:10 Volodymyr-Volynskyi Dworzec autobusowy, ul. D. Galickogo 14
23:40 Ustyluh cło (UA/PL)
23:45 Zosin cło (PL/UA)
01:10 Chelm ul. Lwowska 20
02:40 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
06:00 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
08:30 Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
10:40 Konin Dworzec, ul. Grunwaldzka 4
12:30 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
Przewoźnik: FOP Pavlovskyy
Bagaż: 1 bagaż do 30kg. - za darmo, każdy dodatkowy kg. 10 UAH
Rabaty: 10% Dzieci 13-18 lat
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
15% Dzieci 5-12 lat
99% Dzieci 0-4 (bez miejsca)

Pokaż wszystkie kursy Pavlohrad - Poznan

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation