• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Pavlohrad - Poznan

FOP Pavlovskyy
Wyjazdy: 1 Lip, 2 Lip, 3 Lip, 4 Lip, 5 Lip, 6 Lip, 7 Lip, 8 Lip, 9 Lip, 10 Lip
  1. 05:30Pavlohrad Dworzec PKS, Dniprovska 115
  2. 06:50Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
  3. 07:30Kamianske (Dniprodzerzhynsk) Dworzec Autobusowy, ul. Loktukhova, 3 (ul. Sirenka, 3)
  4. 09:40Kremenchuk Dworzec PKS, Vorovskogo 32/6, (Teatralna)
  5. 14:10Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  6. 16:30Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  7. 18:05Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  8. 19:30Rivne ul. Kievska 40, przy PKS
  9. 20:45Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  10. 22:10Volodymyr-Volynskyi Dworzec autobusowy, ul. D. Galickogo 14
  11. 23:40Ustyluh cło (UA/PL)
  12. 23:45Zosin cło (PL/UA)
  13. 01:10Chelm ul. Lwowska 20
  14. 02:40Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  15. 06:00Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  16. 08:30Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  17. 10:40Konin Dworzec, ul. Grunwaldzka 4
  18. 12:30Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Przewoźnik: FOP Pavlovskyy
  • Informacje dodatkowe: Transport zwierząt w specjalnych pojemnikach wraz ze wszystkimi dokumentami za darmo. Rowery są niedozwolone. Bilet nie musi być drukowany.
  • Bagaż: 1 bagaż do 30kg. - za darmo, każdy dodatkowy kg. 20 UAH
  • Rabaty: 10% Student (ISIC)
    10% Młodzież od 12-18 roku życia
    15% Dzieci 5-11 lat
    99% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation