Według czasu
Według ceny

Kurs Gdańsk - Mariupol

Wyjazdy: 24 Cze, 1 Lip, 8 Lip, 15 Lip, 22 Lip, 29 Lip, 5 Sie, 12 Sie, 19 Sie, 26 Sie
14:00 Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
15:35 Grudziadz Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa
16:30 Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 16
17:30 Torun Dworzec Veolia (PKS) ul.Dąbrowskiego 8/24
18:30 Wloclawek Dworzec autobusowy, ul. Okrzei 65
19:30 Kutno Dworzec PKS
22:10 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
00:40 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
02:30 Dorohusk cło (PL-UA)
03:35 Yagodyn cło (UA-PL)
04:35 Kovel ul.Warszawska 1
05:55 Lutsk ul.Okruzhna 37, Epicentr
07:15 Rivne Parking, Centrum handlowe "Chaika", ul. Gagarina 16
09:40 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
11:40 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
16:15 Poltava Dworzec, ul. Evropeyskaya 187A
17:40 Krasnohrad ul.Poltavskaya 91
19:30 Novomoskovsk Dworzec PKS, ul. Hetmanska 35
20:10 Dnipro Sicheslavinska naberezhna 33, Circus
21:30 Zaporizhia Dworzec autobusowy, Soborniy ave., 20
00:40 Berdyansk Dworzec, ave. Zahidniy 4
02:00 Mariupol Dworzec Dramteatr
Przewoźnik: ATE TRAVEL

Pokaż wszystkie kursy Gdansk - Mariupol

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information