Według czasu
Według ceny

Kurs Gdańsk - Mariupol

Wyjazdy: 19 Sie, 21 Sie, 26 Sie, 28 Sie, 2 Wrz, 4 Wrz, 9 Wrz, 11 Wrz, 16 Wrz, 18 Wrz
14:00 Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
15:35 Grudziadz Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa
16:30 Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 16
17:30 Torun Dworzec Veolia (PKS) ul.Dąbrowskiego 8/24
18:30 Wloclawek Dworzec autobusowy, ul. Okrzei 65
19:30 Kutno Dworzec PKS
22:10 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
00:40 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
02:30 Dorohusk cło (PL-UA)
03:35 Yagodyn cło (UA-PL)
05:35 Kovel ul.Warszawska 1
06:55 Lutsk ul.Okruzhna 37, Epicentr
08:10 Rivne Parking, Centrum handlowe "Chaika", ul. Gagarina 16
10:25 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
12:25 Kiev Dworzec PKP, pl. Vokzalna 2 (McDonald’s)
12:50 Kiev Stacja metra "Kharkivska", ul. Nikolaya Bżana, 36
16:35 Poltava Dworzec, ul. Evropeyskaya 187A
17:40 Krasnohrad ul.Poltavskaya 91
19:30 Novomoskovsk Dworzec PKS, ul. Hetmanska 35
20:10 Dnipro Sicheslavinska naberezhna 33, Circus
21:30 Zaporizhia Dworzec autobusowy, Soborniy ave., 20
00:40 Berdyansk Dworzec, ave. Zahidniy 4
02:00 Mariupol Dworzec Dramteatr
Przewoźnik: ATE TRAVEL

Pokaż wszystkie kursy Gdansk - Mariupol

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information