Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Sankt-Peterburg - Babruysk

VISIT TOUR
Wyjazdy: 15 Cze, 16 Cze, 17 Cze, 18 Cze, 19 Cze, 20 Cze, 21 Cze, 22 Cze, 23 Cze, 24 Cze
  1. 19:00Sankt-Peterburg Dworzec autobusowy 2, Nabereznaja Obvodnogo Kanala 36
  2. 23:40Pskov Dworzec autobusowy, ul.Vokzalnaja 21
  3. 00:30Ostrov Dworzec autobusowy, ul.Prigorodnaja 7
  4. 01:35Opochka Dworzec PKS, ul. Kommunalnaia 29
  5. 02:30Pustoshka Dworzec, ul. Sovetskaya, 12
  6. 03:20Nevel Dworzec, ul. Komsomolskaya, 43
  7. 04:00Lobok (Pskovskaia obl.) cło
  8. 04:30Ezerysche cło
  9. 05:10Vitebsk Dworzec autobusowy ul.Kosmonavtov 12
  10. 06:10Orsha Dworzec autobusowy, ul. Pakgauznaya 1
  11. 07:20Mogilev Dworzec autobusowy, ul.Leninskaha 93
  12. 09:00Babruysk Dworzec autobusowy, ul.Stancyonnaja 5
  • Przewoźnik: VISIT TOUR
  • Bagaż: 2 szt.do 25kg. - za darmo
  • Rabaty: 50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation