• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kyiv - Zielona Gora (-10% promo)

14:00 Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
16:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
19:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
23:00 Lviv W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21 (Dworzec kolejowy)
01:00 Hrushiv cło (UA-PL)
01:15 Budomierz cło (PL-UA)
03:15 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
05:55 Warszawa airport Chopina Zwirki i Wigury 1
06:20 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
10:05 Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
11:55 Konin Terminal autobusowy przy dworcu PKP
13:35 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
14:00 Poznan airport ul. Bukowska 285
14:55 Grodzisk Wielkopolski Przystanek autobusowy przy dworcu PKP", ul. Kolejowa 7
15:35 Wolsztyn Dworzec PKS, ul. Dworcowa 1
16:25 Sulechów Dworzec PKS, ul. PCK 10
17:05 Zielona Gora ul. Dworcowa 1
Przewoźnik: Eastern European Travel
Bagaż: 1 szt. do 30 kg. a rozmiar (D+S+W) nie więcej niż 170 cm - za darmo, każdy następny kg. - 1 PLN / 5 UAH. Bagaż podręczny do 5 kg. - za darmo. Przewóz rowerów jest możliwy - w stanie rozmontowanym, jeśli w bagażniku jest wolne miejsce - sprawdź cenę z kierowcą.
Informacje dodatkowe: Bilety promocyjne nie podlegają zwrotowi, a data podróży nie zmienia się! Możliwa wymiana autobusu we Lwowie.

Pokaż wszystkie kursy Kyiv - Zielona Gora

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation