Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kyiv - Zielona Gora (promo)

  1. 14:00Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  2. 16:00Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  3. 19:00Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  4. 23:00Lviv W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21 (Dworzec kolejowy)
  5. 01:00Hrushiv cło (UA-PL)
  6. 01:15Budomierz cło (PL-UA)
  7. 03:15Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  8. 05:55Warszawa airport Chopina Zwirki i Wigury 1
  9. 06:20Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  10. 10:05Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  11. 11:55Konin Terminal autobusowy przy dworcu PKP, ul. Kolejowa, 1
  12. 13:35Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  13. 14:00Poznan airport ul. Bukowska 285
  14. 14:55Grodzisk Wielkopolski Przystanek autobusowy przy dworcu PKP", ul. Kolejowa 7
  15. 15:35Wolsztyn Dworzec PKS, ul. Dworcowa 1
  16. 16:25Sulechów Dworzec PKS, ul. PCK 10
  17. 17:05Zielona Gora ul. Dworcowa 1
  • Przewoźnik: Eastern European Travel
  • Informacje dodatkowe: Bilet musi zostać wydrukowany.Bilety promocyjne nie podlegają zwrotowi, a data podróży nie zmienia się! Możliwa wymiana autobusu we Lwowie.
  • Bagaż: 1 szt. do 30 kg. a rozmiar (D+S+W) nie więcej niż 170 cm - za darmo, każdy następny kg. - 1 PLN / 5 UAH. Bagaż podręczny do 5 kg. - za darmo. Przewóz rowerów jest możliwy - w stanie rozmontowanym, jeśli w bagażniku jest wolne miejsce - sprawdź cenę z kierowcą.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation