• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Plzeň - Kosiv

Holfedtrans
Wyjazdy: 29 Lut, 2 Mar, 7 Mar, 9 Mar, 14 Mar, 16 Mar, 21 Mar, 23 Mar, 28 Mar, 30 Mar
  1. 12:00Plzeň Dworzec autobusowy, ul.Husova 90
  2. 12:15Rokycany Stacja benzynowa, Shell, E50 autostrady D5
  3. 14:30Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  4. 17:15Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
  5. 18:25Olomouc Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
  6. 20:15Bohumín CLO
  7. 20:20Chalupki CLO
  8. 21:35Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  9. 23:00Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  10. 03:50Medyka cło (PL-UA)
  11. 05:35Shehyni cło (UA-PL)
  12. 07:20Lviv Dworzec kolejowy, pl. Dvorcova, parking pobliżu PIZZA 0-24
  13. 07:40Lviv Kawiarnia "Kazka" w pobliżu dworca autobusowego, ul. Strijska 109 (ul. Vernadskoho)
  14. 08:50Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
  15. 09:20Bolechiv Przystanek autobusowy, pl. Ivana Franka, 4
  16. 09:40Dolyna Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 1
  17. 10:20Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
  18. 11:00Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14а
  19. 12:40Kolomyya Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha
  20. 13:10Kosiv Dworzec, ul. Nebesnoy Sotni 13
  • Przewoźnik: Holfedtrans
  • Bagaż: 2 bagaż do 30kg(40*60*90) za darmo, dalej 10% od ceny biletu
  • Rabaty: 50% Dzieci 6-14 lat
    99% Dzieci 0-5 (bez miejsca)

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation