• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Plzen - Chernivtsi

Prykarpatskyy Express
Wyjazdy: 13 Gru, 20 Gru, 23 Gru, 27 Gru, 3 Sty, 10 Sty, 13 Sty, 14 Sty, 17 Sty, 20 Sty
  1. 13:00Plzeň Dworzec autobusowy, ul.Husova 90
  2. 16:00Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  3. 16:30Praha Dworzec, "Roztyly"
  4. 18:30Hradec Králové Terminál HD
  5. 23:59Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  6. 07:00Korczowa cło (PL-UA)
  7. 08:30Krakovets cło (UA-PL)
  8. 10:00Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  9. 11:00Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
  10. 12:00Dolyna Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 1
  11. 13:00Kalush Dworzec, ul. Mykhaila Kozorisa
  12. 14:20Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14а
  13. 15:30Kolomyya Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha
  14. 16:20Sniatyn Dworzec PKP, ul. Vinnichenka 1
  15. 17:00Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Golovna 219
  • Przewoźnik: Prykarpatskyy Express
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest dozwolony - sprawdź cenę u przewoźnika. Transport rowerów, wózków dziecięcych tylko w stanie złożonym - sprawdź cenę z przewoźnikiem. Transport wózków inwalidzkich tylko w stanie złożonym - za darmo.
  • Bagaż: 2 szt. do 30 kg. (90x45x25) i bagaż podręczny do 10 kg. - bezpłatnie. Możliwy transport dodatkowego bagażu - sprawdź u przewoźnika. Możliwość zmiany terminu podróży: za darmo, nie później niż 24 godziny przed wyjazdem, nie więcej niż 1 raz.
  • Rabaty: 10% Student (ISIC)
    20% Dzieci 10-12 lat
    50% Dzieci 0-9 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation